OFICJALNIE: Kąkolewski i Snopczyński w Niecieczy

OFICJALNIE: Kąkolewski i Snopczyński w Niecieczy
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformowała o zakontraktowaniu Dominika Kąkolewskiego oraz Bartosza Snopczyńskiego.

„Słonie” od 2018 roku jak dotąd bezskutecznie starają się wrócić do Ekstraklasy. W zakończonym nie tak dawno sezonie zajęły one szóstą pozycję w tabeli I ligi i aby osiągnąć wymarzony cel, starają się przebudować skład.

Zespół opuścili już Wojciech Kamiński, Patryk Bryła, Feiz Shamsin, Matej Jelić, Martin Mikovič i Karol Dybowski. Z kolei wzmocnił go Paweł Żyra.

Do 22-latka dołączyli teraz Dominik Kąkolewski i Bartosz Snopczyński. Pierwszy przybył na zasadzie wolnego transferu po tym, jak jego umowa z Wigrami Suwałki dobiegła końca. Następnie 24-letni golkiper zawarł porozumienie z Temalicą do połowy 2023 roku.

Drugi z pozyskanych bronił barw Lechii Tomaszów Mazowiecki, a teraz wchodzi na wyższy pułap. Umowa 19-letniego środkowego napastnika obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy