OFICJALNIE: Kąkolewski i Snopczyński w Niecieczy

OFICJALNIE: Kąkolewski i Snopczyński w Niecieczy
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformowała o zakontraktowaniu Dominika Kąkolewskiego oraz Bartosza Snopczyńskiego.

„Słonie” od 2018 roku jak dotąd bezskutecznie starają się wrócić do Ekstraklasy. W zakończonym nie tak dawno sezonie zajęły one szóstą pozycję w tabeli I ligi i aby osiągnąć wymarzony cel, starają się przebudować skład.

Zespół opuścili już Wojciech Kamiński, Patryk Bryła, Feiz Shamsin, Matej Jelić, Martin Mikovič i Karol Dybowski. Z kolei wzmocnił go Paweł Żyra.

Do 22-latka dołączyli teraz Dominik Kąkolewski i Bartosz Snopczyński. Pierwszy przybył na zasadzie wolnego transferu po tym, jak jego umowa z Wigrami Suwałki dobiegła końca. Następnie 24-letni golkiper zawarł porozumienie z Temalicą do połowy 2023 roku.

Drugi z pozyskanych bronił barw Lechii Tomaszów Mazowiecki, a teraz wchodzi na wyższy pułap. Umowa 19-letniego środkowego napastnika obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy