OFICJALNIE: Żyra w Niecieczy

OFICJALNIE: Żyra w Niecieczy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformowała o pozyskaniu Pawła Żyry.

Umowa ofensywnego pomocnik z Zagłębie Lubin obowiązywała do zakończenia minionego sezonu. Działacze nie zdecydowali się jej przedłużyć, dlatego zawodnik szukał dla siebie nowego miejsca.

Na ofertę nie musiał czekać zbyt długo. Pomocną dłoń wyciągnęła do niego Bruk-Bet Nieciecza, do której przenosi się na zasadzie wolnego transferu.

Żyra parafował z tym podmiotem kontrakt, który będzie ważny co najmniej do 30 czerwca 2022 roku.

Wychowanek Górnika Wałbrzych spędził poprzedni sezon w trzecioligowych rezerwach „Miedziowych”. Tam rozegrał osiem meczów i strzelił w nich dwie bramki.

Ofensywny pomocnik to były młodzieżowy reprezentant Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy