OFICJALNIE: Żyra w Niecieczy

OFICJALNIE: Żyra w Niecieczy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformowała o pozyskaniu Pawła Żyry.

Umowa ofensywnego pomocnik z Zagłębie Lubin obowiązywała do zakończenia minionego sezonu. Działacze nie zdecydowali się jej przedłużyć, dlatego zawodnik szukał dla siebie nowego miejsca.

Na ofertę nie musiał czekać zbyt długo. Pomocną dłoń wyciągnęła do niego Bruk-Bet Nieciecza, do której przenosi się na zasadzie wolnego transferu.

Żyra parafował z tym podmiotem kontrakt, który będzie ważny co najmniej do 30 czerwca 2022 roku.

Wychowanek Górnika Wałbrzych spędził poprzedni sezon w trzecioligowych rezerwach „Miedziowych”. Tam rozegrał osiem meczów i strzelił w nich dwie bramki.

Ofensywny pomocnik to były młodzieżowy reprezentant Polski.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy