Oficjalnie: Kalu Uche w Levante
2015-01-29 22:15:40; Aktualizacja: 11 lat temu
Kalu Uche wraca do Hiszpanii. Nigeryjczyk podpisał dzisiaj kontrakt z Levante.
Nigeryjczyk z "Żabami" związał się półrocznym kontraktem z możliwością przedłużenia go o kolejny rok, jeśli tylko klub z Ciudad de Valencia utrzyma się w Primera División.
Przez ostatni rok 32-latek grał w Katarze: najpierw w El Jaish, następnie w Al Rayyan. To nie będzie jego pierwszy raz w Primera División. W przeszłości występował już dwukrotnie w Espanyolu (początkowo w rezerwach, po kilku latach już w pierwszym zespole) czy też Almeríi, której zawodnikiem był przez aż sześć lat.
Napastnik w Polsce najbardziej znany jest z występów w Wiśle Kraków. Barwy "Białej Gwiazdy" reprezentował w latach 2001-2005. Łącznie zagrał dla niej w 54 spotkaniach, w których zdobył 10 goli.Popularne
Uche z reprezentacją "Super Orłów" zagrał na Mistrzostwach Świata w RPA. Ostatnie powołanie do kadry dostał jednak jeszcze przed swoim transferem na Bliski Wschód, w 2012 roku. Teraz marzy mu się powrót do niej, a z hiszpańskiej ligi z pewnością będzie on bardziej możliwy.









![Kolos rzucony na kolana. Jagiellonia Białystok wypunktowała Widzew Łódź [WIDEO]](img/photos/115172/170x113/afimico-pululu.jpg)
![Ekstraklasa: Składy na Lech Poznań - Lechia Gdańsk [OFICJALNIE]](img/photos/89463/170x113/lech-poznan-lechia-gdansk.jpg)





![Widzew Łódź w ten weekend gra dla niego. Piękne zachowanie [FOTO]](img/photos/113385/170x113/widzew-lodz.jpg)
![Kolos rzucony na kolana. Jagiellonia Białystok wypunktowała Widzew Łódź [WIDEO]](img/photos/115172/90x60/afimico-pululu.jpg)
![Ekstraklasa: Składy na Lech Poznań - Lechia Gdańsk [OFICJALNIE]](img/photos/89463/90x60/lech-poznan-lechia-gdansk.jpg)





![Widzew Łódź w ten weekend gra dla niego. Piękne zachowanie [FOTO]](img/photos/113385/90x60/widzew-lodz.jpg)



