Oficjalnie: Karašausks w Rubinie

Oficjalnie: Karašausks w Rubinie fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Rubin Kazań

Artūrs Karašausks jest nowym zawodnikiem Rubinu Kazań.

22-letni Łotysz zmienił barwy klubowe na zasadzie wypożyczenia ze Skonto Ryga.
 
Napastnik ma za sobą znakomity sezon 2013, w którym strzelił 16 bramek w 23 meczach, wydatnie przyczyniając się do wicemistrzostwa Łotwy, wywalczonego przez Skonto.
 
Karašausks gra także w reprezentacji do lat 21 Łotwy. Ostatnio zaliczył trafienie w meczu z Liechtensteinem.
 
Co ciekawe, ma już za sobą debiut w dorosłej kadrze, gdy w czerwcu 2010 roku zastąpił Artjomsa Rudnevsa w spotkaniu z Ghaną. Tym samym został pierwszym debiutantem w historii Łotwy, który urodził się już po odzyskaniu przez nią niepodległości w 1990 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy