Oficjalnie: Karol Angielski zawodnikiem Śląska

Oficjalnie: Karol Angielski zawodnikiem Śląska fot. Transfery.info
Maciej Wdowiarski
Maciej Wdowiarski
Źródło: Śląsk Wrocław

18-letni napastnik Karol Angielski podpisał umowę ze Śląskiem Wrocław. Zawodnik jest wychowankiem Korony Kielce.

Angielski odszedł z Korony w momencie osiągnięcia pełnoletności, czyli dwa miesiące temu. Zawodnik juz od kwietnia przebywał we Wrocławiu na testach, zagrał także w wewnętrznym sparingu Śląska. Na tyle spodobał sie trenerom WKS-u, że postanowiono podpisać z nim kontrakt.

Angielski do tej pory występował w Koronie Kielce, której jest wychowankiem. W polskiej ekstraklasie rozegrał osiem meczów. Jest też etatowym reprezentantem Polski w kategoriach U-18 oraz U-19.

- Zakontraktowanie Karola to kolejny krok w kierunku, jaki obraliśmy pewien czas temu. To młody i ciekawy zawodnik, który ma szansę zaistnieć w poważnej piłce - powiedział trener wrocławian, Tadeusz Pawłowski.

Angielski związał się ze Śląskiem rocznym kontraktem z zawartą klauzulą dotyczącą możliwości przedłużenia umowy o kolejne dwa lata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy