OFICJALNIE: Karwot w Pogoni Siedlce

OFICJALNIE: Karwot w Pogoni Siedlce
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pogoń Siedlce

Meik Karwot zasilił szeregi Pogoni Siedlce.

25-letni defensor jest wychowankiem FC Köln. W swojej karierze bronił barw takich zespołów, jak m.in. APO Fostiras czy LKS Hansa. Karwot ma także na swoim koncie występy w rezerwach Hannoveru 96.

Niemiec trafił do Polski w lutym 2017 roku. Na zakontraktowanie defensora skusił się Górnik Zabrze. W barwach beniaminka Ekstraklasy nie mógł on jednak liczyć na regularne występy. W rundzie jesiennej rozegrał zaledwie dwa ligowe spotkania.

Niemający zbyt dużych perspektyw na poprawę sytuacji w zespole Karwot zdecydował się na wypożyczenie. Po zawodnika zgłosiła się Pogoń. 25-letni środkowy obrońca będzie graczem pierwszoligowca do końca sezonu.

Po 19 kolejkach ekipa prowadzona przez Dariusza Banasiaka plasuje się na odległym, 13 miejscu w tabeli. Jak dotąd zgromadziła ona na swoim koncie 24 punkty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy