OFICJALNIE: Katai w Crvenej zveździe

OFICJALNIE: Katai w Crvenej zveździe
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Crvena zvezda

Crvena zvezda poinformowała o pozyskaniu Aleksandara Kataia.

Działacze stołecznego klubu mają nadzieję, że ich zespół ponownie zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów. Aby tak się stało, potrzebne są wzmocnienia.

W myśl tej teorii zdecydowano o pozyskaniu Aleksandara Kataia.

29-latek przenosi się do Crveny na zasadzie wolnego transferu. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Dla skrzydłowego jest to powrót do zespołu, w którego barwach występował w sezonie 2014/2015 na zasadzie wypożyczenia z Olympiakosu.

Przed powrotem do Serbii Katai był związany z LA Galaxy. Poza tym grał też między innymi w Alavés, Chicago Fire i Olympiakosie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy