OFICJALNIE Katar zaprezentował kadrę na mistrzostwa strefy CONCACAF [WIDEO]

OFICJALNIE Katar zaprezentował kadrę na mistrzostwa strefy CONCACAF [WIDEO] fot. Shutterstock
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: QFA

Już 10 lipca wystartuje Gold Cup 2021. Udział w nim gościnnie weźmie reprezentacja Kataru, która właśnie podała kadrę na turniej organizowany w Stanach Zjednoczonych.

Po 16 latach do turnieju organizowanego przez CONCACAF ponownie został zaproszony zespół spoza przynależnych stref geograficznych. Wybór padł na Katar, który jest pierwszą reprezentacją z Półwyspu Arabskiego w historii mogąca uczestniczyć w turnieju i zarazem drugą przynależącą do Azjatyckiej Konfederacji Piłkarskiej (po Korei Południowej).

Félix Sánchez Bas, selekcjoner reprezentacji, potraktował bardzo poważnie zaproszenie i po pokonaniu Chorwacji B 3-1, już czwartego lipca jego podopieczni zmierzą się w meczu towarzyskim z Salwadorem.

Tymczasem ogłoszono listę powołanych piłkarzy, na której nie brakuje chociażby kapitana drużyny - Hasana Al-Haydosa. Trzeba przyznać, że sposób prezentacji jest dosyć oryginalny.


Katar trafił do grupy D wraz z Grenadą, Panamą oraz Hondurasem. Jego debiut nastąpi 14 lipca.

***

Kadra Kataru na Gold Cup 2021:

Bramkarze:

Saad Al-Sheeb, Meshaal Barsham (obaj Al-Sadd), Yuossef Hassan (Al-Gharafa)

Obrońcy:

Pedro Miguel, Abdelkarim Hassan, Tarek Salman, Ahmed Suhail, Musaab Kheder, Boualem Khoukhi, Mohamed Waad (wszyscy Al-Sadd), Bassam Al-Rawi (Al-Duhail), Homam Ahmed (Al-Gharafa).

Pomocnicy:

Assim Madebo, Karim Boudiaf, Abdullah Al-Ahrak (wszyscy Al-Duhail), Ismael Mohamed (VB Addu), Abdulaziz Hatim (Al-Rayyan).

Atakujący:

Akram Afif, Hassan Al-Haydos, Youssef Abdurisag (wszyscy Al-Sadd), Almoez Ali, Mohammed Muntari (obaj Al-Duhail), Ahmed Alaa (Al-Gharafa).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy