Oficjalnie: Kazim-Richards opuszcza Europę

Oficjalnie: Kazim-Richards opuszcza Europę
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Coritiba FC

Colin Kazim-Richards został nowym zawodnikiem Coritiba FC.

37-krotny reprezentant Turcji po zaledwie półrocznym pobycie w Celtiku, okraszonym zdobyciem mistrzostwa Szkocji zdecydował się opuścić klub i przejść do Coritiby, z którą związał się kontraktem do końca grudnia 2017 roku.

Kazim-Richards w barwach ekipy z Glasgow rozegrał trzynaście spotkań, w których zdobył dwa gole oraz zanotował jedną asystę.

Warto także dodać, że 29-letni napastnik w przeszłości zaliczył pobyt w takich zespołach jak Brighton, Sheffield United, Toulouse, Fenerbahçe, Galatasaray, Olympiakos, Blackburn, Bursaspor oraz Feyenoord.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy