Oficjalnie: Kecskés w Niecieczy

Oficjalnie: Kecskés w Niecieczy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza potwierdziła pozyskanie Ákosa Kecskésa.

Węgierski środkowy obrońca został wypożyczony na rok do Niecieczy z występującej w Serie A Atalanty. W umowę wpisana została opcja jego definitywnego wykupienia przez działaczy „Słoników”.


21-latek spędził na tej samej zasadzie dwa ostatnie sezony w Újpeście. W tym czasie zanotował w jego koszulce 40 oficjalnych występów. 22 z nich przypadły na ostatnie rozgrywki węgierskiej ekstraklasy. Újpest zakończył je na siódmym miejscu w ligowej tabeli.


Kecskés trafił do Atalanty w 2010 roku, kiedy to przeniósł się na Półwysep Apeniński z rodzimego SZEOL. Przez pierwsze lata przechodził przez kolejne juniorskie szczeble w klubie z Bergamo. Jeszcze przed czasowym powrotem na Węgry rozegrał on 29 meczów w zespole Primavery Atalanty. Zanotował w nich jedno trafienie.


Defensor jest również etatowym młodzieżowym reprezentantem swojego kraju. Całkiem niedawno wystąpił z opaską kapitańską na ramieniu w meczu węgierskiej kadry do lat 21 z Austrią (1:2).  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus z ważną decyzją w sprawie Memphisa Depaya Juventus z ważną decyzją w sprawie Memphisa Depaya Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy