OFICJALNIE: Kenedy, Jason i Timor w Getafe

OFICJALNIE: Kenedy, Jason i Timor w Getafe
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Getafe CF | UD Las Palmas

Getafe CF poinformowało o pozyskaniu Kenedy’ego, Jasona oraz Davida Timora.

W końcówce okna celem podmadryckiego klubu było znaczące wzmocnienie składu i misja została zakończona powodzeniem. Do drużyny dołączyli bowiem lewy pomocnik, prawoskrzydłowy oraz gracz środka pola mogący występować także w obronie.

Kenedy został sprowadzony z Chelsea, w której z najlepszej strony dał się poznać tamtejszym kibicom w sezonie 2017/2018. Wówczas Brazylijczyk w 18 meczach zdobył trzy bramki i zanotował cztery asysty, jednak już kolejną kampanię spędził na wypożyczeniu w Newcastle United. Teraz „The Blues” powtórzyli ten zabieg, a ponadto do umowy wpisana została możliwość transferu definitywnego.

Angaż Jasona Valencia zapewniła sobie na długo przed startem letniego okna transferowego, lecz gdy sezon został zainaugurowany, 25-latkowi ani razu nie było dane znaleźć się chociażby w kadrze meczowej. W efekcie otrzymał on zgodę na wypożyczenie do Getafe.

Ostatni z pozyskanych, David Timor, uzgodnił ze swoim już byłym klubem, że w przypadku otrzymania zadowalającej oferty, dostanie on zgodę na transfer bezgotówkowy. Jednocześnie UD Las Palmas zapewniło sobie 10% z kwoty przyszłej operacji z udziałem blisko 30-letniego Hiszpana.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy