Oficjalnie: Kiełb odchodzi z Korony

Oficjalnie: Kiełb odchodzi z Korony
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info | Korona TV

Włodarze Korony Kielce nie przedłużą wygasającej w czerwcu umowy z Jackiem Kiełbem.

- Miałem kontrakt z opcją 2+1. Już wcześniej powiedziano mi, że nie zostanie on przedłużony. Zdawałem sobie z tego sprawę. Zmiana w meczu z Podbeskidziem nie była też podyktowana tym, że chciałem się pożegnać z kibicami. Zwyczajnie zabrakło mi już sił. Gdy schodziłem z boiska to towarzyszyły mi wielkie emocje, bo wiadomo, że jestem związany z Koroną bardzo mocno - powiedział pomocnik.

Jacek Kiełb reprezentował barwy "Złocisto-Krwistych" w sumie przez ponad osiem lat. Po przygodzie w Lechu Poznań i Polonii Warszawa wrócił do Kielc w 2013 roku. W zakończonych już rozgrywkach wystąpił w 34 meczach ekipy z województwa świętokrzyskiego, w których strzelił dziewięć bramek oraz zanotował trzy asysty.

- Nie wiem jeszcze, gdzie zagram w kolejnym sezonie. Współpracuję z moim kolegą i bardzo spokojnie podchodzimy do takich sytuacji. Będzie czas, żeby to wszystko zobaczyć - dodał popularny "Ryba".

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy