OFICJALNIE: Kiki Kouyaté w FC Metz

OFICJALNIE: Kiki Kouyaté w FC Metz
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Metz

FC Metz poinformowało o pozyskaniu Kiki Kouyaté.

Środkowy obrońca ma za sobą niezwykle udany sezon na zapleczu Ligue 1, gdzie reprezentował barwy Troyes. Dzięki temu zapracował sobie na transfer do wyższej ligi.

Zgłosiło się po niego FC Metz, do którego przenosi się na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym zespołem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku.

Kwota transakcji pochłonęła trzy miliony euro.

- Z wielką przyjemnością dołączam do tej ekipy. To naprawdę świetny zespół i jestem pewien, że moje przybycie wniesie wiele i wspólnymi siłami sprostamy oczekiwaniom kibiców. Chcę się tu rozwijać — przyznał.

23-latek to wychowanek AS Bamako. W swojej karierze był też związany z Kawkab oraz Sportingiem. Później trafił do wspomnianego Troyes.

Tam rozegrał w poprzednim sezonie 19 meczów. Jego dorobek to sześć bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy