OFICJALNIE: Kokorin w Spartaku Moskwa

OFICJALNIE: Kokorin w Spartaku Moskwa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Spartak Moskwa

Spartak Moskwa poinformował o pozyskaniu Aleksandra Kokorina.

29-latek, który spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w FK Soczi, nie mieścił się w koncepcji trenera Zenitu, Siergieja Siemaka. Z tego względu postanowiono się z nim rozstać.

Pomocną dłoń do piłkarza wyciągnął Spartak Moskwa, do którego trafia na zasadzie transferu definitywnego.

Kokorin parafował ze stołecznym klubem kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku. Znalazła się w nim też opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Napastnik pierwsze kroki stawiał w akademii Lokomotiwu Moskwa. Później był związany z Dynamem Moskwa i Anży, skąd trafił do wspomnianego Zenitu.

Minione pół roku spędził na wypożyczeniu w Soczi. Tam rozegrał dziesięć meczów. Jego dorobek to siedem goli i trzy asysty.

Kokorin ma za sobą okres pełen perturbacji. Wspólnie z Pawiełem Mamajewem spędził blisko rok w areszcie po wdaniu się w bójkę oraz byciu sprawcą aktu wandalizmu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy