Oficjalnie: Kolejni zawodnicy opuszczają Koronę

Oficjalnie: Kolejni zawodnicy opuszczają Koronę
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Korona Kielce nie przedłuży wygasających umów z Tomaszem Lisowskim, Damianem Ałdasiem, Arturem Lenartowskim oraz Pawłem Kalem. Ponadto wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy otrzymał Daniel Gołębiewski.

Po nienajlepszym sezonie w wykonaniu "Żółto-Czerwonych" włodarze klubu zaczęli podejmować już pierwsze decyzje personalne.

Z dniem 30 czerwca z zespołem pożegnają się kilku zawodników.

Pierwszym z nich jest Paweł Kal, który ostatni mecz w barwach ekipy z Kielc rozegrał w 2011 roku przeciwko GKS-owi Bełchatów

Kolejnym piłkarzem, który może sobie szukać nowego pracodawcy jest Tomasz Lisowski, który od dłuższego czasu był kontuzjowany i między innymi z tego powodu nie zdecydowano się go zatrzymać w drużynie.

Następnym zawodnikiem, który żegna się z Koroną jest Artur Lenartowski, który po przyjściu "Pachety" został odesłany do drużyny rezerw i nie zdołał odzyskać miejsca w kadrze pierwszego zespołu. Popularny "Kaka" w ekipie z Kielc wystąpił w sumie w 65 meczach, w których zdobył sześć bramek.

Z klubu odchodzi także Damian Ałdaś, który dołączył do "Żółto-czerwonych" przed startem rundy wiosennej, ale nie zdołał przekonać do siebie sztabu szkoleniowego i nie zadebiutował nawet w ekstraklasie.

Z Koroną pożegnać może się również Daniel Gołębiewski, który dostał zgodę na poszukiwanie nowego pracodawcy. Popularny "Gołąbek" w zakończonym już sezonie wystąpił w 27 spotkaniach kielczan, w których zdobył jednego gola oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy