Oficjalnie: Kolejni zawodnicy opuszczają Koronę

Oficjalnie: Kolejni zawodnicy opuszczają Koronę
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Korona Kielce nie przedłuży wygasających umów z Tomaszem Lisowskim, Damianem Ałdasiem, Arturem Lenartowskim oraz Pawłem Kalem. Ponadto wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy otrzymał Daniel Gołębiewski.

Po nienajlepszym sezonie w wykonaniu "Żółto-Czerwonych" włodarze klubu zaczęli podejmować już pierwsze decyzje personalne.

Z dniem 30 czerwca z zespołem pożegnają się kilku zawodników.

Pierwszym z nich jest Paweł Kal, który ostatni mecz w barwach ekipy z Kielc rozegrał w 2011 roku przeciwko GKS-owi Bełchatów

Kolejnym piłkarzem, który może sobie szukać nowego pracodawcy jest Tomasz Lisowski, który od dłuższego czasu był kontuzjowany i między innymi z tego powodu nie zdecydowano się go zatrzymać w drużynie.

Następnym zawodnikiem, który żegna się z Koroną jest Artur Lenartowski, który po przyjściu "Pachety" został odesłany do drużyny rezerw i nie zdołał odzyskać miejsca w kadrze pierwszego zespołu. Popularny "Kaka" w ekipie z Kielc wystąpił w sumie w 65 meczach, w których zdobył sześć bramek.

Z klubu odchodzi także Damian Ałdaś, który dołączył do "Żółto-czerwonych" przed startem rundy wiosennej, ale nie zdołał przekonać do siebie sztabu szkoleniowego i nie zadebiutował nawet w ekstraklasie.

Z Koroną pożegnać może się również Daniel Gołębiewski, który dostał zgodę na poszukiwanie nowego pracodawcy. Popularny "Gołąbek" w zakończonym już sezonie wystąpił w 27 spotkaniach kielczan, w których zdobył jednego gola oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy