OFICJALNIE: Kombouaré nowym trenerem Nantes. Domenech zwolniony po SIEDMIU meczach

OFICJALNIE: Kombouaré nowym trenerem Nantes. Domenech zwolniony po SIEDMIU meczach
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Nantes

Antoine Kombouaré będzie od teraz odpowiadał za wyniki osiągane przez FC Nantes.

Drużyna ze Stade de la Beaujoire prezentuje się w trwających rozgrywkach dużo poniżej oczekiwań i na obecnym etapie sezonu plasuje się na miejscu oznaczającym konieczność gry w barażach o utrzymanie w Ligue 1.

Prezes Waldemar Kita wierzył głęboko w to, że jego zespół nie znajdzie się na takiej pozycji po zatrudnieniu Raymonda Domenecha przed kilkoma tygodniami, ale niestety prowadzone przez niego Nantes nie wygrało żadnego z ostatnich siedmiu ligowych spotkań, co przełożyło się na to, że na dziś traci już trzy punkty do ostatniej bezpiecznej lokaty.

Właściciel „Kanarków” zdecydował się w zaistniałej sytuacji postawić na nowego ratownika i w trybie natychmiastowym zwolnił byłego selekcjonera reprezentacji Francji i zatrudnił w jego miejsce Antoine'a Kombouaré.

Dla 57-latka podpisanie umowy z ekipą ze Stade de la Beaujoire oznacza dla niego powrót do klubu, w którym rozpoczynał swoją seniorską przygodę z futbolem oraz występował w latach 1984-1990.

Doświadczony trener odpowiadał w przeszłości za wyniki osiągane przez takie drużyny jak Strasbourg, Valenciennes, PSG, Al-Hilal, Lens, Guingamp, Dijon i ostatnio Toulouse, z którą rozstał się w styczniu ubiegłego roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy