OFICJALNIE: Komplet strojów Tottenhamu na nowy sezon [WIDEO]

OFICJALNIE: Komplet strojów Tottenhamu na nowy sezon [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tottenham

Tottenham przedstawił swoją domową i wyjazdową koszulkę przygotowaną na sezon 2020/2021.

Firma Nike przygotowała wyjątkowy komplet strojów „Kogutów” na nadchodzące rozgrywki, który łączy w sobie tradycje klubu z nowoczesnym stylem streetwear za sprawą użycia nowych, ekscytujących kolorów i odważnej grafiki.

Tottenham postanowił aktywnie włączyć się w walkę o ochronę środowiska i dlatego domowe oraz wyjazdowe trykoty zostały w stu procentach wykonane z poliestru, który powstał z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu.

Zespół z Londynu będzie na własnym stadionie występował w białych koszulkach, które zostały wzbogacone unikatowym wzorem wplecionym w tkaninę ze starych kompletów. Całość uzupełnią kolor niebieski i żółty. Oba współgrają ze sobą wzdłuż tułowia oraz przy kołnierzyku. Ponadto pierwszy z nich widoczny jest na ramionach, logu firmy oraz herbie. Całości dopełniają niebieskie szorty i białe skarpetki.

Z kolei wyjazdowy strój został wykonany ciemnozielonych barwach z dodatkami neonowego różu i żółci.

Domowy strój Tottenhamu na sezon 2020/2021


Wyjazdowy strój Tottenhamu na sezon 2020/2021

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy