OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO]

OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków zaprezentowała wszystkie komplety koszulek na sezon 2020/2021.

Ekipa z województwa małopolskiego zakończyła współpracę z adidasem i od nadchodzących rozgrywek będzie występować w strojach przygotowanych przez Macron.

Domowy strój koszulki Wisły Kraków przygotowany przez włoską firmę został nazwany modelem Alhena, który wyróżnił się spośród innych wyjątkowym dwutonowym, tłoczonym designem, a także materiałem w technologii SOFTLOCK - miękkim, gładkim, lekkim i odpornym na rozdarcia - którego jedną z zalet jest szybkie schnięcie.

Wysoki komfort użytkowania zapewnia także średnie dopasowanie koszulki do ciała. Wstawki z siatki umieszczone na ramionach zapewniają maksymalną wentylację i długotrwałą świeżość podczas wysiłku fizycznego, a całości stroju dopełnia dekolt pod szyją i wstawka z dzianiny u dołu domowego trykotu.

Podstawowy komplet strojów będzie utrzymany w tradycyjnej czerwonej kolorystyce, który zostanie uzupełniony białymi spodenkami i getrami. Z kolei drugi i trzeci strój będzie podobnie jak w poprzednich sezonach w kolorach białym i niebieskim.

Komplet strojów Wisły Kraków na sezon 2020/2021

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy