OFICJALNIE: Koniec sagi. Éverton na dłużej w Grêmio

OFICJALNIE: Koniec sagi. Éverton na dłużej w Grêmio fot. Everton Soares I Instagram
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Grêmio Porto Alegre

Grêmio poinformowało o przedłużeniu współpracy z Évertonem.

Skrzydłowy ma za sobą świetne miesiące na boiskach rodzimej ligi. Dobra postawa spowodowała, że wzbudził on zainteresowanie ekip występujących na Starym Kontynencie.

Nazwisko wspomnianego piłkarza przewijało się przede wszystkim w kontekście ewentualnej przeprowadzki na Półwysep Apeniński. O jego względy bardzo mocno zabiegał pion sportowy Milanu.

Wydarzenia ostatnich dni powodują jednak, że wspomniana transakcja wydaje się bardzo wątpliwa. Éverton wbrew plotkom zdecydował się bowiem na pozostanie w ojczyźnie i parafował nowy kontrakt.

Na jego mocy będzie on występował w drużynie z Porto Alegre do 31 grudnia 2023 roku.

23-latek rozegrał od początku sezonu łącznie 28 meczów. Strzelił w nich dwanaście bramek. Ponadto zanotował sześć asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy