OFICJALNIE: Konrad Plewa w New York Cosmos

OFICJALNIE: Konrad Plewa w New York Cosmos fot. Konrad Plewa I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: New York Cosmos

Konrad Plewa będzie występował w New York Cosmos.

Klub z Nowego Jorku potwierdził pozyskanie obrońcy. Plewa ma rozpocząć występy w jego barwach latem.

28-latek, który urodził się w Maniowach, występuje w Stanach Zjednoczonych już od dłuższego czasu. Na przestrzeni lat był on związany z Seton Hall Pirates, New York Red Bulls (grał tam w rezerwach) oraz Saint Louis. Ostatnio reprezentował barwy rywalizującego w USL (drugi szczebel rozgrywkowy) Real Monarchs.

W sezonie 2019, łącznie z play-offami, Polak rozegrał 23 ligowe spotkania. Zdobył w nich trzy bramki. Jego drużyna triumfowała w rozgrywkach.

New York Cosmos reaktywowano w 2010 roku. Zespół kontynuuje tradycje słynnej ekipy z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Jej barwy reprezentowali m.in. Pelé i Franz Beckenbauer.

W sierpniu drużyna rozpocznie rywalizację w NISA. Rozgrywki uznaje się za trzeci amerykański szczebel.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy