OFICJALNIE: Kostić na stałe w Eintrachcie. Promocja!

OFICJALNIE: Kostić na stałe w Eintrachcie. Promocja!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt poinformował o wykupieniu z Hamburgera SV Filipa Kosticia.

Serb trafił nad Men przed rozpoczęciem bieżącego sezonu. Wówczas „Orły” wypożyczyły go na dwa sezony, przy okazji zapewniając sobie możliwość transferu definitywnego. Patrząc na przekrój całej kampanii, 26-latek zapracował sobie na wykup, notując 10 trafień i 13 finalnych podań. Ponadto lewy pomocnik był niezwykle ważną częścią zespołu w rozgrywkach Ligi Europy.

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, Eintracht Frankfurt już po pierwszym sezonie zdecydował się skorzystać z możliwości wykupu Filipa Kostica. Kwota nie została potwierdzona przez kluby, lecz najprawdopodobniej Hamburger SV zainkasował w sumie 5,6 miliona euro, z czego 600 tysięcy kosztowało wypożyczenie. 

Zawodnik podpisał umowę do 30 czerwca 2023 roku.

– Filip był dla nas naprawdę szczęśliwym trafem. Jest energiczny, skupiony i zdolny do adaptacji, a to pomogło mu wnieść prawdziwy wkład w sukces, jaki osiągnęliśmy w tym sezonie – powiedział Fredi Bobic, dyrektor sportowy niemieckiej drużyny. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy