OFICJALNIE: Kostić na stałe w Eintrachcie. Promocja!

OFICJALNIE: Kostić na stałe w Eintrachcie. Promocja!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt poinformował o wykupieniu z Hamburgera SV Filipa Kosticia.

Serb trafił nad Men przed rozpoczęciem bieżącego sezonu. Wówczas „Orły” wypożyczyły go na dwa sezony, przy okazji zapewniając sobie możliwość transferu definitywnego. Patrząc na przekrój całej kampanii, 26-latek zapracował sobie na wykup, notując 10 trafień i 13 finalnych podań. Ponadto lewy pomocnik był niezwykle ważną częścią zespołu w rozgrywkach Ligi Europy.

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, Eintracht Frankfurt już po pierwszym sezonie zdecydował się skorzystać z możliwości wykupu Filipa Kostica. Kwota nie została potwierdzona przez kluby, lecz najprawdopodobniej Hamburger SV zainkasował w sumie 5,6 miliona euro, z czego 600 tysięcy kosztowało wypożyczenie. 

Zawodnik podpisał umowę do 30 czerwca 2023 roku.

– Filip był dla nas naprawdę szczęśliwym trafem. Jest energiczny, skupiony i zdolny do adaptacji, a to pomogło mu wnieść prawdziwy wkład w sukces, jaki osiągnęliśmy w tym sezonie – powiedział Fredi Bobic, dyrektor sportowy niemieckiej drużyny. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy