OFICJALNIE: Krystian Nowak wraca do gry. Zagraniczny transfer

OFICJALNIE: Krystian Nowak wraca do gry. Zagraniczny transfer fot. Lukasz Sobala / PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: INNfootball

Krystian Nowak, jeszcze w poprzednim sezonie piłkarz Widzewa Łódź, podpisał kontrakt z Universitatea Cluj.

Środkowy obrońca nie otrzymał propozycji przedłużenia wygasającej umowy z Widzewem i wraz z 1 lipca wylądował na piłkarskim bezrobociu.

Od tego momentu 28-letni zawodnik rozglądał się za rozpoczęciem kolejnego wyzwania w karierze. Nie narzekał na brak zainteresowania, ale bardzo długo zwlekał z zaakceptowaniem jednej z otrzymanych propozycji.

Dlatego też dopiero po miesiącu doszedł do pełnego porozumienia z Universitatea Cluj i związał się z beniaminkiem rumuńskiej ekstraklasy do końca maja 2023 roku.

Nowy klub defensora plasuje się po pięciu rozegranych kolejkach na przedostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem dwóch wywalczonych punktów.

Nowak zakończył swój pobyt w Widzewie Łódź na 135 spotkaniach z ośmioma trafieniami oraz czterema asystami.

W przeszłości miał on okazję reprezentować Polskę na szczeblu młodzieżowym oraz bronić barw takich ekip, jak Podbeskidzie Bielsko-Biała, Hearts, Panionios i Slaven Belupo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy