Oficjalnie: Kucka w Trabzonsporze

Oficjalnie: Kucka w Trabzonsporze
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Trabzonspor

Juraj Kucka przeszedł do Trabzonsporu.

Turcy potwierdzili osiągnięcie porozumienia z Milanem w sprawie transferu wspomnianego zawodnika. Włosi, których intencją była sprzedaż pomocnika, zgodzili się na opłatę w wysokości sześciu milionów euro.

30-latek w minionym sezonie często pojawiał się na boisku, ale po ostatnich wzmocnieniach miałby problemy z miejscem w pierwszym składzie. Dlatego też na San Siro zdecydowano się na oddanie go i małe zniewelowanie ogromnych wydatków na wzmocnienia.

Kucka, licząc wszystkie rozgrywki, w ubiegłej kampanii rozegrał 34 spotkania. Jego bilans to 4 gole i 2 asysty. W Milanie spędził łącznie dwa lata, odkąd sprowadzono go z Genoi za cztery miliony euro.

To póki co największy zysk Włochów pochodzący ze sprzedaży jednego zawodnika w obecnym oknie. Gigant, realizujący projekt odbudowy, zamierza wkrótce korzystnie oddać kilku innych graczy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy