Oficjalnie: Kuklis i Dudek w Zawiszy

Oficjalnie: Kuklis i Dudek w Zawiszy
Redakcja
Redakcja
Źródło: Zawisza Bydgoszcz

Oficjalna strona Zawiszy Bydgoszcz poinformowała o zakontraktowaniu Piotra Kuklisa oraz Sebastiana Dudka.

Urodzony 14 stycznia 1986 roku w Łodzi Kuklis jest pierwszym w tym okienku zakupem bydgoskiego klubu. Środkowy pomocnik karierę zaczynał w ŁKS-ie. Grał również w Widzewie, GKS-ie Bełchatów czy Arce Gdynia. Dobre występy w łódzkich zespołach zaowocowały powołaniem do reprezentacji Polski, w któej zadebiutował 15 grudnia 2007 roku w meczu przeciwko Bośni i Hercegowinie. Drugi (i ostatni do tej pory) występ zaliczył 27 lutego 2008 roku z Estonią.

Kolejnym potwierdzonym przez bydgoski klub transferem jest zakup Sebastiana Dudka. Pomocnik piłkarskiego rzemiosła uczył się w szkółce żarskiego Promienia. Był zawodnikiem Śląska Wrocław, z którym wywalczył awans do Ektraklasy, a w sezonie 2011/2012 zdobył mistrzostwo Polski. Ostatnio występował w drużynie Widzewa Łódź.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy