OFICJALNIE: Kurtić w Parmie

OFICJALNIE: Kurtić w Parmie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Parma

Parma pozyskała Jasmina Kurticia.

31-latek ma za sobą przyzwoitą rundę jesienną. Dobrą grą zapracował na ofertę z wyżej notowanej drużyny. Zgłosiła się bowiem po niego Parma.

Słoweniec przenosi się do tej ekipy ze SPAL na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Po tym okresie siódma siła Serie A ma obowiązek pozyskać tego gracza za kwotę trzech i pół miliona euro.

Kurtić to wychowanek NK Bela Krajina. Do Włoch trafił zimą 2011 roku. Pozyskało go wówczas Palermo. Jego transfer pochłonął wtedy 800 tysięcy euro. Później środkowy pomocnik występował jeszcze między innymi w Torino, Sassuolo oraz Atalancie.

Do SPAL definitywnie trafił latem 2018 roku.

Jeśli chodzi o ten sezon, to licząc wszystkie rozgrywki, wystąpił w 18 meczach. Na jego dorobek złożyły się w tym czasie dwie bramki.

W tabeli Serie A Parma plasuje się na siódmym miejscu z dorobkiem 25 punktów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy