OFICJALNIE: Kurtić w Parmie

OFICJALNIE: Kurtić w Parmie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Parma

Parma pozyskała Jasmina Kurticia.

31-latek ma za sobą przyzwoitą rundę jesienną. Dobrą grą zapracował na ofertę z wyżej notowanej drużyny. Zgłosiła się bowiem po niego Parma.

Słoweniec przenosi się do tej ekipy ze SPAL na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Po tym okresie siódma siła Serie A ma obowiązek pozyskać tego gracza za kwotę trzech i pół miliona euro.

Kurtić to wychowanek NK Bela Krajina. Do Włoch trafił zimą 2011 roku. Pozyskało go wówczas Palermo. Jego transfer pochłonął wtedy 800 tysięcy euro. Później środkowy pomocnik występował jeszcze między innymi w Torino, Sassuolo oraz Atalancie.

Do SPAL definitywnie trafił latem 2018 roku.

Jeśli chodzi o ten sezon, to licząc wszystkie rozgrywki, wystąpił w 18 meczach. Na jego dorobek złożyły się w tym czasie dwie bramki.

W tabeli Serie A Parma plasuje się na siódmym miejscu z dorobkiem 25 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Juventus z priorytetem transferowym na zimę Juventus z priorytetem transferowym na zimę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy