OFICJALNIE: Kyriakos Papadopoulos podpisał umowę z nowym klubem

OFICJALNIE: Kyriakos Papadopoulos podpisał umowę z nowym klubem fot. Ivica Drusany / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: FC U Craiova 1948

FC U Craiova 1948 zakontraktowała 30-letniego Kyriakosa Papadopoulosa.

Kilka tygodni temu Kyriakos Papadopoulos rozstał się z Atromitosem, przez co do nowego klubu mógł dołączyć na zasadzie wolnego transferu. Padło na FC U Craiova 1948, z którą podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku.

Swego czasu Papadopoulos uchodził za duży talent. Zapewne nie osiągnął tyle, ile po nim oczekiwano ze względu na kontuzje. Na przestrzeni lat grecki środkowy obrońca reprezentował barwy Olympiakosu, Schalke 04, Bayeru Leverkusen, RB Lipsk, HSV, NK Lokomotiva, Al-Fayhla oraz wspomnianego Atromitosu.

Grek rozegrał 136 meczów w Bundeslidze, notując w nich osiem trafień i trzy asysty.

Papadopoulos ma w swoim dorobku kilka trofeów. Z Olympiakosem dwukrotnie sięgnął po mistrzostwo Grecji. Z Schalke 04 - po Puchar i Superpuchar Niemiec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy