Oficjalnie: Lamouchi szkoleniowcem El Jaish

Oficjalnie: Lamouchi  szkoleniowcem El Jaish
Redakcja
Redakcja
Źródło: Goal.com

Sabri Lamouchi został nowym szkoleniowcem El Jaish SC.

Przez ostatnie dwa lata trener ten pracował z reprezentacją Wybrzeża Kości Słoniowej. Wraz ze "Słoniami" 43-latek awansował do Pucharu Narodów Afryki 2013, gdzie dotarł do ćwierćfinału, a także na Mistrzostwa Świata. Prowadzony przez niego zespół zawiódł i zajął trzecie miejsce w grupie C, plasując się za Kolumbią i Grecją.

Teraz Lamouchi będzie pracował w Katarze, obejmując tamtejsze El Jaish. Na stanowisku trenera zastąpił Nabila Maâloula, który został selekcjonerem reprezentacji Kuwejtu.

Po 15 kolejkach zespół ze stolicy Kataru zajmuje trzecie miejsce. Do prowadzącego Lekhwiya SC oraz drugiego Al Sadd traci po 11 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy