Oficjalnie: Lecjaks do Szwajcarii

Oficjalnie: Lecjaks do Szwajcarii
Redakcja
Redakcja
Źródło: Young Boys Berno

21-letni obrońca Viktorii Plzen, Jan Lecjaks został dzisiaj nowym zawodnikiem Young Boys Berno. Młody obrońca podpisał ze szwajcarskim klubem czteroletni kontrakt, kluby nie podały do informacji kwoty odstępneg(...)

21-letni obrońca Viktorii Plzen, Jan Lecjaks został dzisiaj nowym zawodnikiem Young Boys Berno. Młody obrońca podpisał ze szwajcarskim klubem czteroletni kontrakt, kluby nie podały do informacji kwoty odstępnego ale ta wahała się w okolicach miliona euro.

Lecjaks brał udział w niedawno zakończonych Mistrzostwach Europy do lat 21, gdzie reprezentacja Czech zajęła czwarte miejsce, a byłego już zawodnika Viktorii Plzen oglądało wielu przedstawicieli europejskich klubów z HSV na czele. Ostatecznie najbardziej konkretni okazali się włodarze Young Boys i to właśnie w tym klubie swoją karierę będzie kontynuował utalentowany zawodnik.

Jan Lecjaks jest wychowankiem Viktorii Plzen w barwach której rozegrał 63 spotkania w Gambrinus lidze i strzelił dwie bramki, w zeszłym sezonie na zasadzie wypożyczenia występował w Anderlechcie Bruksela.
Więcej na temat: Czechy Oficjalnie Szwajcaria

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy