OFICJALNIE: Legia sfinalizowała wyczekiwany transfer. Ivan Obradović w Warszawie!

OFICJALNIE: Legia sfinalizowała wyczekiwany transfer. Ivan Obradović w Warszawie! fot. Legia Warszawa
Paweł Machitko
Źródło: Legia Warszawa

Do domknięcia kadry Legii brakowało lewego obrońcy. Teraz temat został zamknięty, gdyż klub pozyskał Ivana Obradovicia.

30-letni lewy obrońca przychodzi do wicemistrza Polski na zasadzie wolnego transferu po wygaśnięciu umowy z Anderlechtem. 

Obradović w ostatnim sezonie grał bardzo mało - łącznie zaliczył dziesięć meczów ligowych. Sporo czasu ostatnio spędzał za to w gabinetach lekarskich. Wydaje się jednak, że wrócił do pełni zdrowia i może okazać się sporym wzmocnieniem Legii, z którą podpisał kontrakt do 30 czerwca 2021 roku (z opcją przedłużenia) po uprzednich dokładnych testach medycznych. Założy koszulkę z numerem 37.

Serb ma za sobą 27 meczów w reprezentacji. Podczas kariery klubowej, poza Anderlechtem, występował też w Mechelen, Realu Saragossa, Teleoptiku i Partizanie, którego jest wychowankiem.

- Jestem szczęśliwy, że trafiłem do najlepszego klubu w Polsce, który w dodatku jest znany w Europie. Lubię grać w największych klubach w swoich krajach, które muszą wygrywać w każdym meczu. To zawsze dodatkowe wyzwanie. W Partizanie i Anderlechcie zdobywałem tytuły, teraz chcę zdobyć mistrzostwo w Warszawie. Przejście do Legii to przywilej, nie mam wątpliwości - powiedział Obradović dla oficjalnej strony klubowej Legii.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy