Oficjalnie: Leimonas w Katowicach

Oficjalnie: Leimonas w Katowicach fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: GKS Katowice

Povilas Leimonas podpisał półroczną umowę z GKS-em Katowice.

27-latek ostatnio był zawodnikiem Jagiellonii Białystok, która rozwiązała z nim kontrakt w połowie grudnia. Wcześniej Leimonas występował w Widzewie Łódź i litewskim zespole Suduva Marijampole. Pomocnik zaliczył w tym sezonie zaledwie cztery występy w T-Mobile Ekstraklasie, kilkukrotnie wystąpił za to w składzie drużyny rezerw.

Litwin nominalnie występuje na pozycji defensywnego pomocnika lub na środku obrony. Jeśli piłkarz zaliczy dobrą rundę wiosenną, władze klubu na mocy zapisu w podpisanym dziś kontrakcie mogą go przedłużyć o kolejny sezon.

GKS po pierwszej części rozgrywek zajmuje siódme miejsce w tabeli I ligi z dorobkiem 27 punktów. Liderem jest Termalica Bruk-Bet Nieciecza, która po 19 kolejkach zgromadziła 48 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy