Oficjalnie: Leimonas w Katowicach

Oficjalnie: Leimonas w Katowicach
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: GKS Katowice

Povilas Leimonas podpisał półroczną umowę z GKS-em Katowice.

27-latek ostatnio był zawodnikiem Jagiellonii Białystok, która rozwiązała z nim kontrakt w połowie grudnia. Wcześniej Leimonas występował w Widzewie Łódź i litewskim zespole Suduva Marijampole. Pomocnik zaliczył w tym sezonie zaledwie cztery występy w T-Mobile Ekstraklasie, kilkukrotnie wystąpił za to w składzie drużyny rezerw.

Litwin nominalnie występuje na pozycji defensywnego pomocnika lub na środku obrony. Jeśli piłkarz zaliczy dobrą rundę wiosenną, władze klubu na mocy zapisu w podpisanym dziś kontrakcie mogą go przedłużyć o kolejny sezon.

GKS po pierwszej części rozgrywek zajmuje siódme miejsce w tabeli I ligi z dorobkiem 27 punktów. Liderem jest Termalica Bruk-Bet Nieciecza, która po 19 kolejkach zgromadziła 48 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy