OFICJALNIE: Léo Sena w Spezii

OFICJALNIE: Léo Sena w Spezii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Spezia Calcio

Spezia Calcio pozyskała Léo Senę.

24-latek w czerwcu zamienił Goiás na Atlético Mineiro. Tam jednak nie zagrzał długo miejsca, ponieważ zgłosiła się po niego Spezia Calcio.

Urodzony w São Paulo zawodnik przenosi się na Półwysep Apeniński na zasadzie wypożyczenia. Strony doszły do porozumienia w sprawie umowy obowiązującej do 30 czerwca 2021 roku.

W kontrakcie ponadto znalazła się opcja na wykup po wspomnianym okresie.

Defensywny pomocnik powinien w nowej drużynie walczyć o miejsce w składzie z Matteo Riccim.

Od początku tego sezonu 24-latek rozegrał cztery mecze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy