OFICJALNIE: Leonid Słucki poprowadzi Rubin Kazań

OFICJALNIE: Leonid Słucki poprowadzi Rubin Kazań fot. Rubin Kazań
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Rubin Kazań

Leonid Słucki został nowym trenerem Rubina Kazań.

48-letni szkoleniowiec związał się z rodzimym klubem kontraktem ważnym do 30 czerwca 2024 roku.

Słucki wraca na ławkę trenerską zaledwie kilka tygodni po tym, jak rozstał się z Vitesse. Holenderską ekipę prowadził od początku sezonu 2018/2019. Tamte rozgrywki Vitesse zakończyło na piątym miejscu w tabeli Eredivisie. W sumie rozegrało pod wodzą Słuckiego 62 spotkania (27 zwycięstw, 15 remisów i 20 porażek).

W przeszłości Rosjanin prowadził też FK Moskwa, Krylję Sowietow Samara, CSKA Moskwa, reprezentację swojego kraju oraz Hull City.

Rubin zajmuje w tym momencie dopiero trzynaste miejsce w tabeli rosyjskiej ekstraklasy. W 19 dotychczasowych meczach ekipa z Kazania zdobyła 19 punktów. Ostatnie zwycięstwo odniosła na początku października.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin Lech Poznań: Muhar opuścił klub [OFICJALNIE] Lech Poznań: Muhar opuścił klub [OFICJALNIE] Fernando Llorente finalizuje odejście z Napoli Fernando Llorente finalizuje odejście z Napoli OFICJALNIE: Willian José w Premier League. Ruszyło transferowe domino OFICJALNIE: Willian José w Premier League. Ruszyło transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy