OFICJALNIE: Lirim Kastrati odszedł z Legii Warszawa

OFICJALNIE: Lirim Kastrati odszedł z Legii Warszawa fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa poinformowała o transferze Lirima Kastratiego. Kosowianin zasili MOL Fehérvár.

Kiedy latem 2021 roku Lirim Kastrati przenosił się do Legii Warszawa, wiązano z tym ruchem duże nadzieje. Nie powinno to zresztą nikogo dziwić, bo mowa przecież o zawodniku, za którego ówczesny mistrz Polski zapłacił 1,3 miliona euro.

Później okazało się jednak, że 23-latek nie jest wart tych pieniędzy. Poza przebłyskami jak ten przeciwko Spartkowi Moskwa, gdzie zdobył bramkę na wagę zwycięstwa, był on tłem dla kolegów.

Od dłuższego czasu zatem w Warszawie starali się go pozbyć, ale brakowało chętnych na usługi zawodnika. Przełom w sprawie przyniosły wreszcie ostatnie dni.

Po Kastratiego zgłosił się przedstawiciel węgierskiej ekstraklasy, MOL Fehérvár.

Trwające od kilku dni negocjacje najwidoczniej zakończyły się sukcesem, bo Legia Warszawa poinformowała za pośrednictwem oficjalnych mediów o odejściu skrzydłowego. 

Nowy pracodawca 23-latka to obecnie jedenasta siła ligi węgierskiej.

Od początku swojego pobytu w Polsce były zawodnik Lokomotivy Zagrzeb i Dinama Zagrzeb rozegrał łącznie 24 mecze, a jego dorobek to dwa gole oraz asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy