Oficjalnie: Lisowski przesunięty do rezerw Korony

Oficjalnie: Lisowski przesunięty do rezerw Korony
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Tomasz Lisowski został przesunięty z pierwszego zespołu do drużyny rezerw.

Obrońca Korony Kielce dostał również od włodarzy klubu zielone światło na poszukiwanie sobie nowego pracodawcy.

Decyzja o odsunięciu od pierwszej kadry 28-letniego zawodnika nie jest podyktowana tylko i włącznie względami sportowymi. Można przypuszczać, że chodzi tutaj o wypowiedzi zawodnika po zwolnieniu Leszka Ojrzyńskiego, który w jednym z wywiadów powiedział między innymi, że za byłym szkoleniowcem "Złocisto-Krwistych" wskoczyłby w ogień.

Tomasz Lisowski trafił do ekipy z Kielc w lutym 2011 roku z Widzewa Łódź. Według nieoficjalnych informacji kosztował 75 tysięcy euro. W drużynie "Żółto-czerwonych" rozegrał w sumie 70 oficjalnych spotkań, w których strzelił jedną bramkę oraz zaliczył siedem asyst.

Wśród ewentualnych klubów, które są zainteresowane usługami lewego obrońcy wymienia się: Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk, Piast Gliwice oraz Zagłębie Lubin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy