OFICJALNIE: Liverpool rozegra dwa mecze na dwóch kontynentach w ciągu 24 godzin

OFICJALNIE: Liverpool rozegra dwa mecze na dwóch kontynentach w ciągu 24 godzin
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Liverpool

Liverpool wydał komunikat dotyczący swojego udziału w Pucharze Ligi. „The Reds” jednak będą kontynuować przygodę z tymi rozgrywkami.

W zeszłym tygodniu Liverpool, pokonując Arsenal w konkursie rzutów karnych, wywalczył awans do ćwierćfinału Pucharu Ligi. Już po ostatnim gwizdku Jürgen Klopp nie wykluczył zbojkotowania kolejnego spotkania z Aston Villą. Wszystko przez napięty terminarz. Dzisiaj wyjaśniło się, że „The Reds” jednak zagrają z „The Villans”. Z uwagi na udział w Klubowych Mistrzostwach Świata dojdzie jednak do niespotykanej sytuacji.

„Możemy potwierdzić, że nasz ćwierćfinałowy mecz z Aston Villą zostanie rozegrany 17 grudnia. Zdecydowaliśmy się wykorzystać jednocześnie dwa zespoły - jeden zagra w tym spotkaniu, a drugi będzie uczestniczył w Klubowych Mistrzostwach Świata.

Dziękujemy organizatorom Pucharu Ligi za wysiłki dotyczące przesunięcia terminu meczu. Żadna z zaproponowanych dat nie została jednak uznana za odpowiednią, mając na uwadze utrzymanie harmonogramu rozgrywek i obciążenie drużyny” - czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez angielski klub.

Wszystko wskazuje na to, że 17 grudnia z Aston Villą zagra rezerwowy zespół Liverpoolu, a dzień później, w Katarze, największe gwiazdy „The Reds” wystąpią w półfinale KMŚ.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy