OFICJALNIE: ŁKS Łódź traci podstawowego zawodnika. Antonio Domínguez z wnioskiem o rozwiązanie kontraktu

OFICJALNIE: ŁKS Łódź traci podstawowego zawodnika. Antonio Domínguez z wnioskiem o rozwiązanie kontraktu fot. Lens Strong / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: ŁKS Łódź

Antonio Domínguez złożył wniosek o natychmiastowe rozwiązanie kontraktu z ŁKS-em Łódź ze względów osobistych.

Ekipa z województwa łódzkiego przystępowała do trwających rozgrywek z zamiarem zajęcia pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli, który zagwarantowałby zespołowi wywalczenie bezpośredniego awansu do Ekstraklasy.

Drużyna przejęta w marcu przez Marcina Pogorzałę, po zwolnieniu Kibu Vicuñy, nie osiągnie wyznaczonego celu, ponieważ na końcowym etapie zmagań walczy tylko lub aż o znalezienie się w strefie barażowej.

W ostatnich czterech pojedynkach zasadniczej części sezonu w utrzymaniu szóstego miejsca nie pomoże już ŁKS-owi jeden z jej podstawowych zawodników. Mowa tu o Antonio Domínguezie, który złożył wniosek o natychmiastowe rozwiązanie kontraktu z klubem.

Ofensywny pomocnik pożegnał się z kolegami w szatni i poinformował ich oraz sztab, że nie pojawi się już na ligowych boiskach w koszulce pierwszoligowego zespołu.

Władze łódzkiej drużyny przekonują w opublikowanym komunikacie, że 29-letni piłkarz rozstaje się z nimi ze względów osobistych i otrzymał wszystkie należne mu pieniądze.

Inny punkt widzenia na całą sprawę rzucił użytkownik Janekx89, który uważa, że Hiszpan opuszcza klub, bo ten nie uregulował w wyznaczonym terminie wszystkich zobowiązań finansowych. Zrobienie tego po czasie nie okazało się wystarczające do tego, by Domínguez zdecydował się dokończyć sezon w ŁKS-ie.

Ofensywny pomocnik zasilił szeregi polskiego zespołu w styczniu 2020 roku. Od tego czasu wystąpił w 71 meczach, notując w nich czternaście trafień i pięć asyst.

***

Ucieczka Marcosa Álvareza. Jak rozwiązać kontrakt piłkarski w razie zaległości płatniczych?

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy