OFICJALNIE: ŁKS Łódź traci podstawowego zawodnika. Antonio Domínguez z wnioskiem o rozwiązanie kontraktu

OFICJALNIE: ŁKS Łódź traci podstawowego zawodnika. Antonio Domínguez z wnioskiem o rozwiązanie kontraktu fot. Lens Strong / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: ŁKS Łódź

Antonio Domínguez złożył wniosek o natychmiastowe rozwiązanie kontraktu z ŁKS-em Łódź ze względów osobistych.

Ekipa z województwa łódzkiego przystępowała do trwających rozgrywek z zamiarem zajęcia pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli, który zagwarantowałby zespołowi wywalczenie bezpośredniego awansu do Ekstraklasy.

Drużyna przejęta w marcu przez Marcina Pogorzałę, po zwolnieniu Kibu Vicuñy, nie osiągnie wyznaczonego celu, ponieważ na końcowym etapie zmagań walczy tylko lub aż o znalezienie się w strefie barażowej.

W ostatnich czterech pojedynkach zasadniczej części sezonu w utrzymaniu szóstego miejsca nie pomoże już ŁKS-owi jeden z jej podstawowych zawodników. Mowa tu o Antonio Domínguezie, który złożył wniosek o natychmiastowe rozwiązanie kontraktu z klubem.

Ofensywny pomocnik pożegnał się z kolegami w szatni i poinformował ich oraz sztab, że nie pojawi się już na ligowych boiskach w koszulce pierwszoligowego zespołu.

Władze łódzkiej drużyny przekonują w opublikowanym komunikacie, że 29-letni piłkarz rozstaje się z nimi ze względów osobistych i otrzymał wszystkie należne mu pieniądze.

Inny punkt widzenia na całą sprawę rzucił użytkownik Janekx89, który uważa, że Hiszpan opuszcza klub, bo ten nie uregulował w wyznaczonym terminie wszystkich zobowiązań finansowych. Zrobienie tego po czasie nie okazało się wystarczające do tego, by Domínguez zdecydował się dokończyć sezon w ŁKS-ie.

Ofensywny pomocnik zasilił szeregi polskiego zespołu w styczniu 2020 roku. Od tego czasu wystąpił w 71 meczach, notując w nich czternaście trafień i pięć asyst.

***

Ucieczka Marcosa Álvareza. Jak rozwiązać kontrakt piłkarski w razie zaległości płatniczych?

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy