OFICJALNIE: ŁKS Łódź wydał oświadczenie na temat zakazu transferowego

OFICJALNIE: ŁKS Łódź wydał oświadczenie na temat zakazu transferowego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: ŁKS Łódź

ŁKS Łódź opublikował komunikat potwierdzający fakt nałożenia na klub zakazu rejestrowania nowych zawodnik przez FIFA.

W czwartkowe popołudnie Mirko Poledica (szef Serbskiego Związku Zawodowych Piłkarzy) poinformował za pośrednictwem Twittera o nałożeniu przez FIFA zakazu transferowego na drużynę rywalizująca na zapleczu Ekstraklasy w związku z niewypłaceniem wszystkich należności Dragoljubowi Srniciowi, który w latach 2019-2021 występował w ŁKS-ie.

Zespół z Łodzi postanowił odnieść się do tych doniesieniem poprzez wydanie oficjalnego komunikatu, w którym potwierdza, że światowa centrala zabroniła mu rejestrowania nowych zawodników z powodu zaległości finansowych wobec wspomnianego serbskiego pomocnika.

Nie jest on jednak jedynym graczem, który domaga się od pierwszoligowca wypłaty należnej mu pensji, ponieważ w bardzo podobnym położeniu znajduje się też Carlos Moros Gracia - grał w zespole w latach 2020-2021.

Hiszpan również zawiadomił o całej sprawie FIFA i dlatego ta z uwagi na te dwa przypadki zobowiązała ŁKS do uregulowania zobowiązań wobec tych piłkarzy, jeżeli chce znów bez przeszkód pozyskiwać zawodników w trwającym oknie transferowym.

„FIFA nałożyła na ŁKS zakaz rejestracji nowych piłkarzy ze względu na zaległości finansowe wobec byłych zawodników naszego klubu – Dragoljuba Srnicia i Carlosa Morosa Gracia.

Po uregulowaniu zobowiązań tzw. zakaz transferowy zostanie zdjęty po upływie ok. pięciu dni roboczych” - czytamy na stronie pierwszoligowego klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy