OFICJALNIE: ŁKS Łódź wydał oświadczenie na temat zakazu transferowego

OFICJALNIE: ŁKS Łódź wydał oświadczenie na temat zakazu transferowego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: ŁKS Łódź

ŁKS Łódź opublikował komunikat potwierdzający fakt nałożenia na klub zakazu rejestrowania nowych zawodnik przez FIFA.

W czwartkowe popołudnie Mirko Poledica (szef Serbskiego Związku Zawodowych Piłkarzy) poinformował za pośrednictwem Twittera o nałożeniu przez FIFA zakazu transferowego na drużynę rywalizująca na zapleczu Ekstraklasy w związku z niewypłaceniem wszystkich należności Dragoljubowi Srniciowi, który w latach 2019-2021 występował w ŁKS-ie.

Zespół z Łodzi postanowił odnieść się do tych doniesieniem poprzez wydanie oficjalnego komunikatu, w którym potwierdza, że światowa centrala zabroniła mu rejestrowania nowych zawodników z powodu zaległości finansowych wobec wspomnianego serbskiego pomocnika.

Nie jest on jednak jedynym graczem, który domaga się od pierwszoligowca wypłaty należnej mu pensji, ponieważ w bardzo podobnym położeniu znajduje się też Carlos Moros Gracia - grał w zespole w latach 2020-2021.

Hiszpan również zawiadomił o całej sprawie FIFA i dlatego ta z uwagi na te dwa przypadki zobowiązała ŁKS do uregulowania zobowiązań wobec tych piłkarzy, jeżeli chce znów bez przeszkód pozyskiwać zawodników w trwającym oknie transferowym.

„FIFA nałożyła na ŁKS zakaz rejestracji nowych piłkarzy ze względu na zaległości finansowe wobec byłych zawodników naszego klubu – Dragoljuba Srnicia i Carlosa Morosa Gracia.

Po uregulowaniu zobowiązań tzw. zakaz transferowy zostanie zdjęty po upływie ok. pięciu dni roboczych” - czytamy na stronie pierwszoligowego klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy