OFICJALNIE: ŁKS Łódź wydał oświadczenie na temat zakazu transferowego

OFICJALNIE: ŁKS Łódź wydał oświadczenie na temat zakazu transferowego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: ŁKS Łódź

ŁKS Łódź opublikował komunikat potwierdzający fakt nałożenia na klub zakazu rejestrowania nowych zawodnik przez FIFA.

W czwartkowe popołudnie Mirko Poledica (szef Serbskiego Związku Zawodowych Piłkarzy) poinformował za pośrednictwem Twittera o nałożeniu przez FIFA zakazu transferowego na drużynę rywalizująca na zapleczu Ekstraklasy w związku z niewypłaceniem wszystkich należności Dragoljubowi Srniciowi, który w latach 2019-2021 występował w ŁKS-ie.

Zespół z Łodzi postanowił odnieść się do tych doniesieniem poprzez wydanie oficjalnego komunikatu, w którym potwierdza, że światowa centrala zabroniła mu rejestrowania nowych zawodników z powodu zaległości finansowych wobec wspomnianego serbskiego pomocnika.

Nie jest on jednak jedynym graczem, który domaga się od pierwszoligowca wypłaty należnej mu pensji, ponieważ w bardzo podobnym położeniu znajduje się też Carlos Moros Gracia - grał w zespole w latach 2020-2021.

Hiszpan również zawiadomił o całej sprawie FIFA i dlatego ta z uwagi na te dwa przypadki zobowiązała ŁKS do uregulowania zobowiązań wobec tych piłkarzy, jeżeli chce znów bez przeszkód pozyskiwać zawodników w trwającym oknie transferowym.

„FIFA nałożyła na ŁKS zakaz rejestracji nowych piłkarzy ze względu na zaległości finansowe wobec byłych zawodników naszego klubu – Dragoljuba Srnicia i Carlosa Morosa Gracia.

Po uregulowaniu zobowiązań tzw. zakaz transferowy zostanie zdjęty po upływie ok. pięciu dni roboczych” - czytamy na stronie pierwszoligowego klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę  Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę  OFICJALNIE: Pierwszy winny porażki Niemców wskazany. Rozstanie z kadrą po 18 latach OFICJALNIE: Pierwszy winny porażki Niemców wskazany. Rozstanie z kadrą po 18 latach Mistrzostwa Świata: Stadium 974 gotowy do rozbiórki Mistrzostwa Świata: Stadium 974 gotowy do rozbiórki Samuraje nie potrafią strzelać karnych | Brazylijska samba Samuraje nie potrafią strzelać karnych | Brazylijska samba

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy