OFICJALNIE: Lorient zmienia trenera

OFICJALNIE: Lorient zmienia trenera
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Lorient

FC Lorient poinformowało o zwolnieniu Christophe’a Pélissiera. Następca dotychczasowego trenera zostanie przedstawiony w poniedziałek.

Zespół pod wodzą 56-latka awansował do Ligue 1 i utrzymał się na tym szczeblu przez dwa sezony. W poprzedniej kampanii niewiele jednak brakowało, aby spadek stał się faktem. Mając to na uwadze, klubowe władze postanowiły dokonać zmiany.

Od tygodnia trwały negocjacje dotyczące warunków odejścia szkoleniowca z umową ważną do 30 czerwca 2024 roku. Strony wypracowały porozumienie.

Dzisiaj Lorient potwierdziło zwolnienie Christophe’a Pélissiera.

Jak głosi oficjalny komunikat, nowy trener zostanie przedstawiony w poniedziałek o godzinie 11:00. „L’Équipe” podaje, że będzie nim Régis Le Bris, dotychczasowy opiekun rezerw.

46-letniego Francuz zadebiutuje w ten sposób na poziomie seniorskim.

Wracając do Pélissiera, w przeszłości był on związany między innymi z Amiens.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy