OFICJALNIE: Ľubomír Tupta w Ascoli

OFICJALNIE: Ľubomír Tupta w Ascoli fot. Hellas Verona
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Ascoli

Ascoli pozyskała w ostatnim dniu okna transferowego Ľubomíra Tuptę.

Słowak pojawił się na boisku od pierwszej minuty w barwach Hellasu Verona na inaugurację sezonu Serie A przeciwko AS Romie. Po pierwszej połowie został zdjęty z placu gry.

Mogło się jednak wydawać, że mimo to będzie otrzymywał szansę w kolejnych spotkaniach. Władze doszły jednak do wniosku, że lepszym rozwiązaniem będzie go wypożyczyć.

Tupta przenosi się zatem na tej zasadzie do Ascoli. Strony doszły do porozumienia i będzie on występował w tej ekipie co najmniej do 30 czerwca 2021 roku.

W sporządzonej umowie znalazła się opcja na wykup zawodnika po wspomnianym okresie.

22-latek powinien być znany kibicom Ekstraklasy. Rundę wiosenną sezonu 2019/2020 spędził bowiem w barwach Wisły Kraków.

Na polskich boiskach rozegrał dziesięć meczów. Strzelił w nich jednego gola i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy