OFICJALNIE: Luca Pellegrini opuszcza Juventus. Czas na Bundesligę

OFICJALNIE: Luca Pellegrini opuszcza Juventus. Czas na Bundesligę fot. Raffaele Conti 88 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Juventus

Luca Pellegrini trafił na zasadzie rocznego wypożyczenia z Juventusu do Eintrachtu Frankfurt.

„Stara Dama” prowadziła w ostatnich dniach zaawansowane rozmowy z niemieckim klubem w sprawie pozyskania Filipa Kosticia.

Przedstawiciele Eintrachtu Frankfurt postanowili wykorzystać ten fakt do podjęcia jednoczesnych negocjacji z utytułowanym zespołem w kwestii nabycia prawa do korzystania z usług Luki Pellegriniego.

Obie drużyny osiągnęły na tych polach sukces. Najpierw potwierdzono fakt przejścia lewego pomocnika do ekipy z Turynu. W tym samym czasie 23-letni wychowanek Romy udał się do Niemiec, gdzie po zaliczeniu testów medycznych sfinalizował swoje przenosiny do „Orłów” w ramach rocznego wypożyczenia.

Jednokrotny reprezentant kraju z Półwyspu Apenińskiego trafił na Allianz Stadium z „Giallorossich” za 22 miliony euro w lipcu 2019 roku.

Pierwsze dwa sezony spędził na zasadzie transferu tymczasowego odpowiednio w Cagliari Calcio oraz Genoi i dopiero w poprzednich rozgrywkach otrzymał szansę do zaistnienia w szeregach „Starej Damy”.

W sumie rozegrał dla niej tylko 21 spotkań, w których udało mu się zanotować asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy