OFICJALNIE: Lukas Mühl w Austrii Wiedeń

OFICJALNIE: Lukas Mühl w Austrii Wiedeń fot. Yuri Turkov / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Austria Wiedeń

Do Austrii Wiedeń dołączył obrońca Lukas Mühl.

Austria Wiedeń, która z 24. tytułami mistrzowskimi na koncie, jest drugim najbardziej utytułowanym austriackim klubem, ma za sobą gorszy okres.

Stołeczny zespół zakończył poprzedni sezon dopiero na siódmym miejscu. Aspiracje fanów i klubowych władz są zdecydowanie większe.

Aby wrócić do czołówki ligi, potrzebne są wzmocnienia. Do tej pory pozyskano Manfreda Fischera, Marvina Martinsa oraz Filipa Antovskiego. Teraz do tej grupy dołączył Lukas Mühl.

24-latek przenosi się do tej ekipy w ramach wolnego transferu z FC Nürnberg. Szczegóły umowy indywidualnej nie zostały podane do wiadomości publicznej.

- Odbyłem bardzo dobre rozmowy zarówno z trenerem, jak i dyrektorem sportowym, dlatego tu jestem. Austria Wiedeń ma bardzo dobre warunki do treningów i świetny stadion. Poza tym znalazłem się we wspaniałym mieście. Myślę, że moja nowa drużyna może grać świetny futbol - przyznał.

Środkowy obrońca rozegrał w poprzednim sezonie 30 spotkań. W tym czasie strzelił jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy