Oficjalnie: Luksemburczyk w Boltonie

Oficjalnie: Luksemburczyk w Boltonie
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Bolton Wanderers FC

Bolton Wanderers FC za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformował, że do klubu dołączy luksemburski skrzydłowy Yannick Bastos. Kwoty transferowej nie ujawniono.

Yannick Bastos podpisał z Boltonem 1.5-letni kontrakt. 20-letni reprezentant Luksemburga był piłkarzem FC Differdange 03.

Młody skrzydłowy uważa ten transfer za ogromną szansę na zaistnienie w profesjonalnej piłce. Po pierwszym spotkaniu z nowymi kolegami z drużyny zwrócił uwagę na ich otwartość.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że dołączyłem do Boltonu. To marzenie, które stało się prawdą, jestem z tego bardzo dumny. Dougie Freedman (menadżer Boltonu, przyp. red.) chciał się ze mną zobaczyć, to wspaniałe uczucie. To bardzo dobry menadżer, czymś fantastycznym jest usłyszeć od niego, że podoba mu się mój styl gry - powiedział 20-latek z Luksemburga.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy