OFICJALNIE: Maciej Firlej w Zniczu Pruszków

OFICJALNIE: Maciej Firlej w Zniczu Pruszków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Znicz Pruszków

Znicz Pruszków pozyskał Macieja Firleja.

Niezwykle aktywny w ostatnich dniach na rynku transferowym jest Znicz Pruszków. Informowano bowiem niedawno o pozyskaniu Martina Janco i Owé Bonyangi.

Teraz do tej grupy dołączył kolejny piłkarz. Jest nim Maciej Firlej, który trafia do drugoligowca z Korony Kielce.

24-latek przenosi się do wspomnianej ekipy w ramach wolnego transferu. Szczegóły umowy indywidualnej nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Firlej, który najlepiej czuje się w roli napastnika, rozegrał w tym sezonie na zapleczu Ekstraklasy 13 meczów. W tym czasie udało mu się zanotować dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy