OFICJALNIE: Maciej Kowalski-Haberek w Podbeskidziu Bielsko-Biała

OFICJALNIE: Maciej Kowalski-Haberek w Podbeskidziu Bielsko-Biała
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Maciej Kowalski-Haberek został zaprezentowany jako nowy nabytek Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Podbeskidzie Bielsko-Biała jest ostatnio niezwykle aktywne na rynku transferowym. Tylko w minionych dniach do drużyny dołączyli między innymi Daniel Mikołajewski oraz Mateusz Wypych.

W piątkowe przedpołudnie poinformowano natomiast o kolejnym wzmocnieniu. Tym razem do zespołu dołączył Maciej Kowalski-Haberek.

27-latek najpierw przeszedł obligatoryjne testy medyczne, które wypadły pomyślnie, dlatego też mógł złożyć podpis pod kontraktem. Na jego mocy będzie występował w barwach spadkowicza z Ekstraklasy co najmniej do 30 czerwca 2023 roku.

Urodzony w Lublinie środkowy defensor spędził poprzedni sezon w Górniku Polkowice. Tam rozegrał łącznie 34 mecze i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy