OFICJALNIE: Maciej Urbańczyk zagra w Odrze Opole

OFICJALNIE: Maciej Urbańczyk zagra w Odrze Opole
Damian Janiec
Damian Janiec
Źródło: Odra Opole

Odra Opole poinformowała o sprowadzeniu Macieja Urbańczyka ze Stali Mielec na zasadzie wolnego transferu. Zawodnik podpisał dwuletni kontrakt z pierwszoligową drużyną.

27-letni defensywny pomocnik nie był pierwszoplanową postacią „Biało-niebieskich” w poprzednim sezonie. Mimo to wystąpił w 28 meczach i przyczynił się do utrzymania drużyny na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.

Urbańczyk rozegrał łącznie 85 meczów na poziomie Ekstraklasy w barwach Ruchu Chorzów i Stali Mielec.

Odra Opole uznała, że piłkarz z takim doświadczeniem przyda im się w nadchodzącym sezonie. Wychowanek Ruchu Chorzów zasilił szeregi pierwszoligowca na zasadzie wolnego transferu. Związał się z nim dwuletnią umową z opcją przedłużenia o kolejny rok.

„Niebiesko-czerwoni” zakończyli poprzednie rozgrywki I ligi na piątym miejscu w tabeli. W półfinale baraży o awans do Ekstraklasy ulegli Koronie Kielce 0:3.

W trwającym oknie Odra zdążyła pozyskać już sześciu piłkarzy: Michala Kleca, Mikołaja Łabojkę, Oskara Paprzyckiego, Szymona Łapińskiego, Artura Halucha, a teraz też Macieja Urbańczyka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy