OFICJALNIE: Madi Monamay w Bayerze Leverkusen

OFICJALNIE: Madi Monamay w Bayerze Leverkusen fot. ricochet64 / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Bayer 04 Leverkusen

Bayer 04 Leverkusen potwierdził, że wzbogacił się o nowego członka akademii. Swoje umiejętności w niemieckim klubie będzie rozwijał Madi Monamay.

Od kolejnego sezonu 16-letni środkowy obrońca rozpocznie zmagania w zespole U-19. Dotychczas przez trzy sezony kształtował swój potencjał jako zawodnik w szkółce KRC Genk.

„Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się zakontraktować kolejny wysokiej klasy talent w postaci Madiego Monamaya. Był on celem transferowym wielu europejskich klubów” – podkreślił Simon Rolfes, który od 1 lipca zostanie przebranżowiony z dyrektora na kierownika sportowego w zarządzie „Aptekarzy”.

„Wywierał naprawdę świetne wrażenie jako 15-latek w UEFA Youth League i zebrał cenne doświadczenie na pułapie dorosłej piłki, angażując się w akcję z zespołem Genk U-21” – dodał.

Madi Monamay ma także na koncie występy w drużynie narodowej Belgii do lat 16. Włącznie z debiutem we wrześniu ubiegłego roku rozegrał on cztery spotkania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy