OFICJALNIE: Maicon Pereira w Arabii Saudyjskiej

OFICJALNIE: Maicon Pereira w Arabii Saudyjskiej
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Galatasaray SK | Al-Nassr

Galatasaray SK poinformowało o wypożyczeniu do Al-Nassr Maicona Pereiry.

Środkowy defensor trafił do ekipy „Lwów” latem 2017 roku. Wówczas São Paulo zainkasowało blisko osiem milionów euro, a zawodnik podpisał umowę do 30 czerwca 2021 roku. Od tego czasu rozegrał on 57 spotkań, strzelił sześć goli i przy jednym asystował.

Teraz na jego wypożyczenie zdecydowało się Al-Nassr, którego trenerem od 10 stycznia jest Rui Vitória. To o tyle ważne, że obaj panowie rywalizowali ze sobą w portugalskiej Liga NOS, gdy Maicon Pereira był zawodnikiem FC Porto.

Saudyjczycy pozyskali Brazylijczyka na półtora roku, a Galatasaray z tego tytułu otrzymało 1,7 miliona euro. Tym samym stoper najprawdopodobniej wróci jeszcze do Stambułu. Ponadto nowy klub 30-latka będzie opłacał całość jego wynagrodzenia.

W tej chwili Al-Nassr zajmuje drugie miejsce w tamtejszej ekstraklasie i traci do liderującego Al-Hilal pięć „oczek”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy