OFICJALNIE: Maik Nawrocki w Warcie Poznań

OFICJALNIE: Maik Nawrocki w Warcie Poznań
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Warta Poznań

Warta Poznań poinformowała o pozyskaniu Maika Nawrockiego.

Przy okazji starcia z Zagłębiem Lubin kontuzji doznał kapitan beniaminka Ekstraklasy, Bartosz Kieliba. Okazuje się, że będzie on nieobecny przez kilka tygodni.

Z tego też powodu działacze Warty Poznań postanowili rozejrzeć się za kimś, kto mógłby go zastąpić. Wybór padł ostatecznie na reprezentanta Polski do lat 21.

Do zespołu prowadzonego przez Piotra Tworka z Werderu Brema przenosi się Maik Nawrocki.

Strony doszły do porozumienia, na którego mocy środkowy defensor będzie występował w ekipie ze stolicy Wielkopolski do 30 czerwca 2021 roku.

- Cieszę się, że tu jestem. Wiem, że Warta Poznań jako beniaminek walczy o pozostanie w Ekstraklasie. Zrobię wszystko, żeby dostać swoją szansę i pomóc drużynie w osiągnięciu tego celu - powiedział sam zainteresowany.

Do tej pory Nawrocki nie miał okazji zaprezentować się w pierwszej drużynie Werderu. Grał tylko w rezerwach tej ekipy.

Jeśli chodzi o rundę jesienną, zanotował siedem występów, a jego dorobek to jedna bramka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy