OFICJALNIE: Maleh w Fiorentinie. Od razu wypożyczenie

OFICJALNIE: Maleh w Fiorentinie. Od razu wypożyczenie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ACF Fiorentina

Fiorentina pozyskała Youssefa Maleha, by chwilę później wypożyczyć go poprzedniego pracodawcy.

Dobra postawa środkowego pomocnika na zapleczu włoskiej Ekstraklasy spowodowała, że przykuł on uwagę ekip z najwyższego szczebla rozgrywek. Ostatecznie pozyskała go Fiorentina.

Maleh najpierw przeszedł testy medyczne, które wypadły pomyślnie, dlatego też parafowano z nim kontrakt. Na jego mocy będzie występował na Stadio Artemio Franchi minimum do 30 czerwca 2024 roku.

Jego poprzedni klub, a więc Venezia zarobiła na nim 700 tysięcy euro. Ponadto zaraz po dopięciu wszelkich formalności, udał się on na wypożyczenie do tej drużyny.

22-latek będzie grał zatem w Serie B do 30 czerwca 2021 roku.

Środkowy pomocnik rozegrał w trwającym sezonie dziesięć spotkań. Jego dorobek to gol i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy