OFICJALNIE: Mandžukić odchodzi z Al-Duhail

OFICJALNIE: Mandžukić odchodzi z Al-Duhail fot. Al-Duhail SC
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mario Mandzukić I Instagram

Mario Mandžukić nie jest już piłkarzem Al-Duhail.

„Doszedłem do porozumienia z władzami klubu w sprawie rozwiązania mojej umowy za obopólną zgodą. Doceniam zaufanie i gościnność, które otrzymałem w Katarze i życzę wszystkiego najlepszego zespołowi w przyszłości” - napisał Mandžukić na Instagramie, żegnając się z dotychczasowym klubem.

34-letni chorwacki napastnik występował w nim od początku roku, kiedy to zdecydował się na przenosiny do Kataru z Juventusu. W nowych barwach rozegrał tylko siedem spotkań, notując jedno trafienie - w meczu z Persepolis w Azjatyckiej Lidze Mistrzów.

Wszystko wskazuje na to, że teraz Mandžukić wróci do Europy. Atakujący ma już swoje lata, ale możliwość zakontraktowania go na zasadzie wolnego transferu sprawia, że chętnych na jego podpis nie powinno brakować.

Nicolò Schira z „La Gazzetta dello Sport” donosi, że zainteresowanie jego osobą wykazują Benevento, Fenerbahçe i Galatasaray. Przypomnijmy, że o krok od przenosin do tego pierwszego jest Kamil Glik.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy